כמה דברים שלא ידעת על פולה רווח

אודות פולה רווח:
בעלת תואר ראשון בביולוגיה – מדעי החיים, תוך כדי התואר התמחתה בביולוגיה מולקולארית ועבדה כמנהלת מחקר ולבורנטית במחלקת הנוירוביולוגיה במעבדה של פרופ` אפרים יבין במכון ויצמן למדע ברחובות ועבודה במשרה דומה במחלקת הפרמקולוגיה של D-Pharm בפארק המדע רחובות. במקביל ביצעה ופרסמה 3 מחקרים אקדמיים* (משותפים עם חוקרים אחרים) על השפעת אומגה 3 על תאים במוח ונושאים נוספים במאמרים אותם ניתן למצוא ב PUBMED.

בשנה האחרונה פולה השלימה את הסמכתה כאחות מוסמכת כדי להשלים את הידע אודות הטיפול השלם באדם תוך ידיעה מעמיקה של מחלותיו ותרופותיו. את הסטאג` עשתה פולה במרפאה קהילתית באשדוד ועסקה בנושאים יומיומיים כגון הדרכות לאיזון ומעקב סכרת, מדידות משקל, גובה ו- BMI בקהילה, מעקב והדרכה לאיזון שומני דם, היענות לטיפול והנחיית אורח חיים בריא.

כעת פולה עובדת כמאמנת כושר המתאימה תוכנית אימונים אישית בקליניקה הפרטית שלה ומשלבת עבודה בבית חולים, שם היא עובדת עם מטופלים מונשמים אשר רובם איבדו את היכולת לנוע ומרותקים למיטה.

הניסיון האישי של פולה כמעצבת ומייצבת גוף
פולה רווח היא ספורטאית פעילה בנבחרת ישראל לפיתוח גוף (bodybuilding), שזכתה בתואר מיס פיטנס בישראל ב-2014 ובמקום ה-5 בספרד, אירופה ב-2015 בארגון IFBB, והמשיכה להתחרות בשנים 2016 ו  2017 וזכתה בתארים. מאז, בנוסף, היא שופטת במה בתחרויות פיתוח גוף ומרצה בתחום פיתוח גוף נשים.

הכשרה והעשרה לאורך לרוחב ולעומק
פולה רווח התחילה את הכשרתה בתחום האימון הגופני לפני 20 שנה, למדה, הוכשרה והוסמכה כמדריכה לחדר כושר, מחול אירובי,קיקבוקסינג, מתיחות, קינזיוטייפינג, אימון נשים בהריון ולאחר לידה,, FMS=Functionalmovementscreening והרשימה עוד ארוכה . מכל תחום שפולה לומדת היא מיישמת פרטים, טכניקות ושיעורים שעוזרים לבניית אימוני כושר ותנועה בשיטת קאמבק. אלה משפיעים על עיצוב הגוף והפעלת השרירים והמערכות שבו ומותאמים להשגת המטרות הרצויות למתאמנים.


*המאמרים שפולה פרסמה בספרות המדעית העולמית (תחת שם המשפחה דינרמן). ניתן לאתר אותם ב- PUBMED:

שתף/פי עם החברים
שאלות ותשובות