חוזרים לחיים! – איך עובדת שיטת הקאמבק של פולה

הכל מתחיל באבחון מדויק וקביעת המטרה
לפני שמתחילה כל תכנית פעולה אצל פולה רווח יש לבצע אבחון מדויק של מצבך הבריאותי. פולה קוראת לזה זיהוי "מצב האפס" שלך. האבחון כולל בדיקות דם, שקילה ומדידות של גובה, היקפים ואחוזי השומן בגוף, תשאול מקיף על אורח חייך, האם את/ה לוקח/ת תרופות קבועות? מעשנ/ת? יש כעת או היו מחלות בעבר? בנוסף פולה בודקת את הפונקציונליות המוטורית שלך (FMS) כדי להעריך את הכשירות לבצע תנועות, לוודא מגבלות או ליקויים לפני שהיא מתכננת ומתאימה לך תיק עבודה אישי עם תוכנית תזונה אישית ותרגילים מפורטים לאימונים. וכמובן שעליך להגדיר את המצב הרצוי – המטרה שלך.

התוכנית האישית שלך והעבודה לפיה
פולה רואה גם את התמונה הגדולה (להגיע ליעד שקבעת) וגם את הפרטים הקטנים שבדרך (איך להגיע לשם) ומתכננת את ההתאמה בשבילך. תוכנית הקאמבק שפולה רוקמת עבורך מתמקדת בטווח הארוך. מדובר כאן על שינוי התזונה, אימוני תנועה וחשיבה מקדמת בריאות וכושר. אין "תפריט אחד לכולם"! כל אחד והתכנון האישי עבורו. במסגרת החשיבה לטווח ארוך פולה תמנע ממך לבזבז אנרגיה על דברים מיותרים (למשל אימונים שלא מתאימים למצבך המדויק).

הגעה לתוצאה המבוקשת
במהלך הפעילות כולם עוברים בדיקות ומדידות באופן קבוע כדי לנטר את התהליך. רק ההתמדה והרצינות שלך יביאו אותך להשגת התוצאה המבוקשת. אבל כבר הבנת שפולה מאוד רצינית בתשומת הלב שהיא מעניקה לכל מתאמנ/ת ולכן עוזרת לך לשמור על המשמעת הפנימית בתפעול היומיומי, כך שהמטרה תושג! אפשר לצפות למחמאות!

רגעים של שינוי
הנתונים (כמו משקל ואחוזי שומן) נבדקים באופן שוטף וכל אחד עלול להגיע פעם למצב שבו ההתקדמות בתוכנית נעצרת. זה יכול לקרות לכל אחת ולא צריך להיבהל. פולה מודעת לכך ומתכננת שינויים בתיק התזונה והאימונים שיעבדו כשהירידה במשקל נעצרת. כלומר התוכנית מותאמת שוב ושוב לשינויים בגוף שלך.

השמירה על התוצאות לאורך זמן
כשהגעת עם פולה רווח לתוצאה שרצית כמו ירידה של עשרה קילוגרמים במשקלך, אז מה עכשיו? קל מאוד לחגוג ולעלות במשקל אם אין השגחה ובקרה. כדי לשמור על ההישג פולה עובדת איתך על תוכנית השימור והתחזוקה הגופנית השוטפת. זה משתלם לשמוע את המחמאות...

שתף/פי עם החברים
שאלות ותשובות