איך עשיתי קאמבק עם פולה רווח?

מטבע הדברים סיפורי הקאמבק שנחשפים כאן אישיים ורגישים ולכן לא כל הממליצים והממליצות מוכנים להזדהות. הם נבחרו מתוך מספר רב של המלצות וסיפורי הצלחה וקוצרו להקלת הקריאה.

הקאמבק של בוריס טרושקין מאשדוד
(ירד 10 קילו בקאמבק ממוקד אישי תוך 4 חודשים וממשיך בתוכנית)
"איך הגעתי לפולה? שמעתי מידידה שהתאמנה אצלה וירדה. התחלתי להתאמן אצל פולה בינואר השנה כששקלתי 112 קילו בגיל 58 ובגובה 1.80 מ'. המטרה שלי היא לרזות תוך שנה עד שנה וחצי בערך 20 קילו. היעד הראשוני היה לרזות ב-8 קילו ב-4 החודשים הראשונים.
התחלתי לאכול יותר (בכמויות ולא בקלוריות) אבל אני אוכל דברים אחרים והתחלתי לאכול מסודר יותר. בכל יום 6 ארוחות (2 גדולות ועוד 4 קטנות) בכל 3 שעות.
פעם כל מה שהייתי אוכל הגוף אסף בתור שומנים, עכשיו הגוף יודע שהוא מקבל אוכל ומתחיל לשרוף אותו ולא לאגור בתור שומן. עשר שנים הייתי בחדר כושר... אבל רק עכשיו (תחילת מאי) ירדתי כבר ל-102 קילו אפילו שהיו נסיעות לחו"ל. בגדים שהיו ממש קטנים עליי עכשיו ממש בסדר ועוד מעט אתחיל לחפש ולקנות בגדים חדשים. אני ממשיך בתוכנית.
פולה מסבירה טוב כי היא מבינה. היא דיאטנית טובה וספורטאית טובה. המלצות חמות!"

הקאמבק של ר.
(ר. ירדה כ-40 קילו קאמבק ממוקד אישי ומשמרת את המצב גם עכשיו)
"ביוני בשנה שעברה קיבלתי התקף שיתוק בפנים (פציאליס) ואיבדתי שמיעה באוזן אחת, נכנסתי למשבר ועליתי 8 קילו. התהליך שלי התחיל בסטודיו אחר והגעתי למצב שלא קורה כלום... לא קיבלתי תשובות מדיאטנית קודמת (איך להוריד אחוזי שומן). ניסיתי כל מיני שיטות ולא הצלחתי. ידעתי שפולה גם תזונאית וגם עוסקת בבודי בילדינג וידעתי שהיא הדבר שאני צריכה כדי לייצב ולעצב את הגוף שלי! התייעצתי איתה, זה גם עניין של בריאות ולא רק להיראות יפה. אמרה לי: שני אימוני כוח בשבוע בסטודיו מספיקים לך כי אני עובדת עם תיירים בשדה התעופה, הולכת שם 8 שעות ביום ועושה 9-12 אלף צעדים רק בעבודה.
פולה שינתה לי את אורח החיים. כל הפעילות שלי השתנתה. בהתחלה היה לי קשה לבשל בלי שמן ולשקול כל מה שאני אוכלת. ככה הכרתי את החבר החדש שלי = המשקל במטבח. נכנסתי לתזונה נכונה – אני חושבת שזה 80% מהטיפול.
למה דווקא פולה? פולה זמינה כל הזמן ואנו נפגשות אצלה פעם בשבוע, שולחת לה בווטסאפ כמה נשקלתי ואם יש שאלות על האוכל... ראיתי שהיא לומדת כל הזמן ומיישמת מידע מכל המקומות והיא לא עובדת עליי. היא לא אומרת לכולן אותו דבר. היא מטפלת בכל פינה!".

הקאמבק של ג.
(קאמבק ממוקד אישי)
"...היה לי קשה לעלות במדרגות, הייתי 108 קילו על 1.72 מ' והתחלתי לחפש מסגרת.
השירות של פולה יותר יקר אבל אחרי השנייה הראשונה הבנתי מה ההיגיון. פולה עשתה לי מדידות ובדיקות ושאלה אותי המון שאלות. לפגישה הראשונה כבר קיבלתי תפריט ליום עם כל האופציות והייתי צריכה לשקול את כל המזונות. ביומיים הראשונים חשבתי שאני משתגעת (לשקול, לבשל, לאכול), אחרי זה ירדתי 20 קילו תוך חצי שנה.
בשבוע הראשון ירדתי 3-4 קילו ופולה אמרה זה מהר מידי, הזמינה אותי לפגישה עם כל המדידות כדי לוודא שאני לא מאבדת שרירים כי שומן יורד לאט. המשכנו רק אחרי שהיתה מרוצה מהבדיקות.
אמרה לי: באיזה שלב יהיה פלאטו ואז נעשה שינויים בתפריט.
היה פה משטר: כל שבוע הייתי שולחת ביום א' נתונים והיא היתה בודקת. אחרי העבודה עם פולה המשקל ירד ובאישור הרופא הפסקתי לקחת כדורים להורדת לחץ דם – כי לחץ הדם ירד מהתזונה וירידת המשקל.
פולה היא פסיכולוגית חבל על הזמן: כל דבר שאת מכניסה לפה אני רוצה לדעת.
היה מצב (אחרי הירידה הגדולה) שקניתי שמלות בחנויות ולא סמרטוטים, עשיתי את זה והתחלתי להרשות לעצמי לאכול דברים מעבר לתפריט והיא מייד קלטה.
כל פעם בחורף אנו נוסעים לסקי ולא הצלחתי לגלוש... מפחדת, נופלת ולא בא לי ליפול כי היה מאוד קשה לי לקום. ואז פתאום (אחרי העבודה עם פולה) היה לי מאוד כיף בסקי.
בסוף יצא לי הרבה יותר זול עם פולה מאצל דיאטניות אחרות כי את לא משלמת לה כל שבוע. הפגישה רק כשיש צורך! היא לא מזמינה אותי כשאני יורדת. כשאני עוצרת היא מזמינה אותי כי צריך לעשות שינויים. היא באה לפגישה כבר מוכנה. שואלת את כל השאלות לפני הפגישה.
היא מקצועית ב-200% מכל הצדדים. אין דיאטנית כמוה שסיימה קורס אחיות רק כדי לדעת יותר טוב איך הגוף שלנו עובד.
פולה לוקחת ללב שכולם יתאמנו כמו שצריך, עוצרת אימונים אם משהו לא טוב כי חשוב לה שיהיו תוצאות. משקיעה את כל הלב ודואגת לי כמו בידיים של אמא. פולה רק במלה אחת? וואו!!!"

הקאמבק של ע.
(ע. ירדה כמעט 50 קילו ממצב ה-0 וממשיכה בתוכנית הקאמבק הנשית)
"אני מתאמנת אצלה הרבה שנים. התחלתי כשחברה אמרה שיש מתנ"ס באשדוד שבו רק נשים מתאמנות. עברתי את כל המתנסים באשדוד ואף אחת לא משתווה אליה. שעה זו שעה! מתחילים על השנייה ולא מעניין אותה אם זה 2 או 50 בנות. הווייב שהיא מביאה, כולה בהיי ומדביקה אותנו... גם אם היא עצמה חצי מתה היא באה. היא מכוונת כל אחת לפי היכולות שלה.
מכושר אפס הגעתי לקפיצת מדרגה. פעם התעלפתי כשהייתי מנקה את הבית ועכשיו אני יכולה לרוץ 10 ק"מ. בשיעורים הראשונים פולה לא אמרה מה אני לא עושה בסדר אלא עודדה אותי על הדברים הטובים שעשיתי...
לפני 3 שנים עברתי ניתוח שרוול שעזר לי לרדת במשקל. פולה עזרה לי למצק את הגוף ולהחזיק במשקל כבר שלוש שנים – זה לא מובן מאליו בניתוח הזה.
היא לא רק תעיר לי היא גם תסביר ותדגים לי ונותנת דוגמה אישית אפילו כשהיא בהריון היא לא מוותרת... רואים שזה בנפשה. המקצוע זורם אצלה בדם וזה חלק מהחיים שלה. היא מקצועית וממוקדת מטרה והיא בן אדם טוב!"

הראל מדר
פולה מעבירה את השיעור ברמה גבוהה.
מצד אחד מאוד קשוחה אולם מצד שני מתייחסת לכל מתאמן, מתקנת את היציבות תוך כדי ביצוע התרגילים ושמה לב לכל אחד מהמתאמנים

אלה ריסב
פולה היקרה, התרשמתי מאוד ממיקצועיות שלך! קיבלתי יחס אישי מאוד חס, הסבר מפורט סביב תפריט תזונה שבנית עבורי! נהניתי בשיעור אימון אצלך. הרגשתי שאיתך אני יכולה להגיע לתוצאות טובות. המון תודה!!! ממליצה בחום!

מיכל רייטר
פולה ישבה איתי ועם בעלי בנתה לנו תפריט שמתאים לנו במקצועיות בהתחשב בכל המגבלות. כמו כן, בנתה לנו תוכנית אימונים. תודה פולה ושיהיה לנו בהצלחה