סגור

תוכנית און ליין

קאמבק ממוקד אישי

תוכנית אישית משולבת של הכוונה תזונתית, דהיינו, תפריט ארוחות מותאם אישית ותוכנית אימוני כושר כתובה מותאמים, המבוססים על אורח החיים שלך, ההעדפות שלך ואבחון מקיף למצב הבריאותי שלך. החבילה כוללת מעקב ותמיכה יומיים. תוכנית התזונה והאימונים מבוססת על שיטה שהוכיחה את עצמה במשך שנים בסיפורי הצלחה. קבלת השירות מתבצעת און ליין, במייל, בוואטסאפ ובשיחות טלפון.

אבחון מדויק וקביעת המטרה

לפני שמתחילה כל תכנית פעולה אצל פולה רווח יש לבצע אנמנזה מדויקת של מצבך הבריאותי. האבחון כולל התרשמות מבדיקות דם עדכניות המתקבלות במייל, תמונות גוף, נתונים לגבי משקל וגובה, תשאול מקיף על אורח חייך, האם את/ה לוקח/ת תרופות קבועות? מעשנ/ת? יש כעת או היו מחלות בעבר? בנוסף פולה בודקת את הפונקציונליות המוטורית שלך על ידי תשאול מעמיק כדי להעריך את הכשירות לבצע תנועות, לוודא מגבלות או ליקויים לפני שהיא מתכננת ומתאימה לך תיק עבודה אישי עם תוכנית תזונה אישית ותרגילים מפורטים לאימונים.
כל אלה נשזרים לתוכנית אחת גדולה ומדויקת (הנשלחת אליך במייל), הלוקחת אותך אל המטרה הנכספת – היעד שקבעת לעצמך ללא פשרות. התוכנית מתאימה למי שגר רחוק ו/או אינו יכול לפנות זמן לפגישה. למי מתאימה התוכנית? על מה מבוססת השיטה וכמה אימונים יש בשבוע? פירוט .

הרשמה

 • 1520₪
  תוכנית ומעקב חצי שנתי, בתוקף ממתן הייעוץ הראשוני ועד חצי שנה מתאריך זה.
  לרכישה


 • 2800₪
  תוכנית ומעקב שנתי, בתוקף ממתן הייעוץ הראשוני ועד שנה מתאריך זה.
  לרכישה


 • 3710₪
  12 תוכנית ומעקב לשנה וחצי, בתוקף ממתן הייעוץ הראשוני ועד שנה וחצי מתאריך זה.
  לרכישה


שתף/פי עם החברים
שאלות ותשובות