אין "לפנֵי" ו-"אחרֵי", זה תמיד "אחרֵי"!

תשכחי מתמונת ה"לפני" וה"אחרי" של עצמך או של גופך כפי שכולם תמיד מפרסמים במדיה, זו תפיסה שגויה.

אין "לפנֵי" ו-"אחרֵי", זה תמיד "אחרֵי"! (גם עכשיו). זה תמיד אחרי כי אנחנו, גם בלי להיות מודעים לכך תמיד בוחרים אסטרטגיה זו או אחרת כדי להגיע מנקודה א לנקודה ב. כל תמונה כזאת או כל גוף כזה הוא תוצאת הלוואי של אסטרטגיה שבחרנו כדי להגיע למטרה, ולא תמיד הייתה לנו מטרה של גוף יפה או רזה, לפעמים הייתה לנו מטרה אחרת: להצליח לסיים את התואר, להחזיק מעמד בעבודה קשה או לעבור מצב זה או אחר שהיה לנו קושי גדול איתו. באמצעות התעלמות מהגוף בתקופת החתירה למטרה הקודמת שהצבנו והשגתה – הגענו להצלחה ע"י כיבוש המטרה (האחרת) שהצבנו בזמנו. זו הצלחה בפני עצמה. אל לנו להתעלמם מהצלחה זו. אולי פיצינו באכילה ואולי השקענו את את כל זמננו במה שהיה וזה בסדר כי הצלחנו לסיים את התקופה ההיא ובהצלחה, ודווקא עכשיו, בגלל שתקופה יותר קשה נגמרה, דווקא עכשיו את יותר פנויה למטרה הבאה, אבל בכל נקודה גופף שירת אותך נאמנה ולכן תמיד היית 100%, תמיד היית שלמה ויפה,בכל רגע נתון זו תמונת אחרי של סיום תהליך כלשהו וזה תמיד יפה.
אך בכל זאת אם הגעת כי החלטת מול המראה ויש לך רצון לעשות שינוי נפשי וגופני. ואולי בגלל שסיימת להשיג את המטרות האחרות וכעת את רוצה לשים את הגוף במרכז?
אז מה שהיה לפנֵי ואיך שהתנהגת עד עכשיו נגמר.
מעכשיו ,מה שהיה נגמר, חיים היום עם המבט למחר! עושים את המקסימום כדי שהמחר יהיה טוב יותר! בואו נתקדם בהבנה.

אבל ראשית צריך להבין באיזו קומה בפירמידה נמצאים החיים שלך ומה זה פירמידת מסלאו, מה זה פירמידת רווח (של פולה רווח), איך עושים אסטרטגיה ואיך מרוויחים? המשיכי לקרוא

שתף/פי עם החברים
שאלות ותשובות

מאמרים נוספים

› הסתירה הפנימית ותרגיל המרְאָה
› אין "לפנֵי" ו-"אחרֵי", זה תמיד "אחרֵי"!