כמה דברים שלא ידעת על פולה רווח

תזונאית קלינית הוליסטית + מאמנת כושר מוסמכת
פולה רווח, מפתחת ופורצת הדרך בשיטת קאמבק, בוודאי כבר מוכרת לך כמדריכה, תזונאית ומאמנת כושר שמשלבת הכשרות מעשיות רבות ומפעילה כבר שנים קבוצות ובודדים בתחומים אלה באשדוד ובאיזור, אבל אולי לא ידעת ש...

הידע המעמיק של פולה על גוף האדם נרכש בלימודים, מחקר, עבודה והתנסות
כדי שתדע יותר על הגוף האנושי והמערכות שבו, לפולה יש שילוב מושלם של לימודים, הכשרה וניסיון מעשי.
זה מתחיל בתואר ראשון בביולוגיה – מדעי החיים באוניברסיטה הפתוחה (2010). תוך כדי התואר התמחתה בביולוגיה מולקולארית ועבדה כמנהלת מחקר ולבורנטית במחלקת הנוירוביולוגיה במעבדה של פרופ` אפרים יבין במכון ויצמן למדע ברחובות ועבודה במשרה דומה במחלקת הפרמקולוגיה של D-Pharm בפארק המדע רחובות. במקביל ביצעה ופרסמה 3 מחקרים אקדמיים* (משותפים עם חוקרים אחרים) על השפעת אומגה 3 על תאים במוח ונושאים נוספים. בשנים האחרונות פולה השלימה לימודי תזונאית קלינית הוליסטית במכללת Godelman ולימודי אחיות עם התנסויות מעשית בבי"ח קפלן במספר מחלקות (גריאטרית, אורטופדית, יולדות ונשים, מרפאה בריאטרית ועוד). את הסטאג` עשתה פולה במרפאה קהילתית באשדוד (מרפאת הפרחים) ועסקה בנושאים יומיומיים כגון הדרכות לאיזון ומעקב סכרת, מדידות משקל, גובה ו- BMI בקהילה, מעקב והדרכה לאיזון שומני דם, היענות לטיפול והנחיית אורח חיים בריא.

הניסיון האישי של פולה כמעצבת ומייצבת גוף
פולה רווח היא ספורטאית פעילה בנבחרת ישראל לפיתוח גוף (bodybuilding), שזכתה בתואר מיס פיטנס בישראל ב-2014 ובמקום ה-5 באירופה ב-2015. מאז, בנוסף, היא שופטת במה בתחרויות פיתוח גוף ומרצה בתחום פיתוח גוף נשים בקורס מדריכים לעיצוב ופיתוח הגוף (Body Sculpture) בהנחיית ד"ר איתי זיו, המכללה האקדמית וינגייט. מה זה אומר? ששיטות הקאמבק המותאם שפולה פיתחה מבוססות גם על הניסיון המעשי האישי שלה באימון והורדת אחוזי השומן בגוף, שליטה בייצובו ועיצובו כרצונך.

הכשרה והעשרה לאורך לרוחב ולעומק
פולה רווח למדה, הוכשרה והוסמכה כמדריכה לחדר כושר, מחול אירובי, קארדיו קאמפו – קיקבוקסינג, מתיחות, פילאטיס, קינזיוטייפינג, אימון נשים בהריון ולאחר לידה, עבודה עם ילדים (טרום בלט), ג`אז, כושר גופני ובריאות, FMS=Functional movement screening ועוד. מכל תחום שפולה לומדת היא מיישמת פרטים, טכניקות ושיעורים שעוזרים לבניית אימוני כושר ותנועה בשיטת קאמבק. אלה משפיעים על עיצוב הגוף והפעלת השרירים והמערכות שבו ומותאמים להשגת המטרות הרצויות למתאמנים.

*המאמרים שפולה פרסמה בספרות המדעית העולמית (תחת שם המשפחה דינרמן). ניתן לאתר אותם ב- PUBMED:

שתף/פי עם החברים
שאלות ותשובות